Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

17 ‘Lİ TÜRK DEVLETLERİ SETİ


Türkler tarih sahnesinin her alanında farklı isimlerde olsalar da (Proto-Türkler) yer almışlardır. Bilinen tarihin başlangıcından beri Türk kökenli topluluklar iki bazen üç kıtada olmak üzere varlıklarını devam ettirmişlerdir. Bu süreç, özellikle Büyük hun imparatorluğundan başlayıp, Osmanlı İmparatorluğuna kadar uzanan destansı bir süreçtir. Türkler, her dönem bir ya da birkaç devlete sahip olarak, varlıklarını sürmekle kalmamış süregelen yerlerini de korumasını bilmişlerdir. Günümüzde eski Türk devletlerinin kullandıkları eşyalar, kıyafetler veya bayrakları sıkça etkinliklerde kullanılmaktadır. Örneğin önceki dönemlerde yaşamış tarihi devletlerin mensuplarının kıyafetleri Cumhurbaşkanlığı karşılama törenlerinde kullanılmaktadır. Kurulan devletlerin bağımsızlık simgesi olarak kullandıkları bayraklar ise günümüzde geçmişi yaşatmak ve nerden geldiğimizi unutmamak için kullanılmaktadır.

Dünya Bayrak firması olarak, köklü Türk tarihinde kullanılan bayrakların üretimini sizler için gerçekleştirmekteyiz. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu bayraklar genellikle, 17’ li ve 27’ li Türk Devletleri olarak adlandırılan gönder bayrakları, üçgen kesim masa üstü bayrakları, ahşap kaideli Türk bayrakları veya gönder bayrakları olarak imal edilmektedir.

Özellikle 17’ li Eski Türk Devletleri Kaide Seti çok şık görünen ve sıklıkla tercih edilen ürünlerimizden biridir. Kestane, Ceviz, Kiraz, Çınar, Meşe gibi kaliteli ağaçlar kullanılarak üretimini yaptığımız ahşap kaide setin, 15 x 22,5 cm ölçülerinde çift kat saten kumaş üzerine yapılan baskıyla parlak bir görünüm sergilemektedir. Ahşap üzerinde ki metal kısma firmanızın logosunu ya da istediğiniz bir tasarımın basımını da yapmaktayız. Bu şık ürün Ofislerde, birliklerde, okullarda, tanıtım stantlarında, konferanslarda, kamu kurumlarında ve özel firmalar gibi birçok yerde kullanıma uygundur.

Dünya Bayrak olarak, eski Türk Devleti Bayraklarının tek tek üretimini de gerçekleştirmekteyiz. Bayrağın kullanım alanını göz önünde bulundurarak, özel kumaşlardan imal etmekteyiz. Dış ortamda kullanılacak bayrağın, kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olması, akıntı yapmaması ve direncinin yüksek olması için en çok kullanılan dayanıklı kumaşları tercih etmekteyiz. Bu konuda bilgi birikimimiz oldukça fazladır, son teknolojiyi kullanarak ürünler üretmekteyiz ve donanımlı bir ekibimiz bulunmaktadır.

17’ li Türk Devletleri paket içeriğinde 16 Adet Eski Türk Devletleri + 1 Adet Türk Bayrağı bulunmaktadır. Bunlar; Büyük Hun İmparatorluğu, Batı Hun İmparatorluğu, Avrupa Hun İmparatorluğu,  Avrupa Hazar İmparatorluğu, Hazar İmparatorluğu, Uygur Devleti, Karahanlı Devleti, Gazneli Devleti, Büyük Selçuklu Devleti, Harzemşahlar, Altınordu Devleti, Timur İmparatorluğu, Babür İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu ve Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı’ dır.

27’ li Türk Devletleri Bayrağı ise, yukarıda belirttiğimiz eski Türk devletlerine ek olarak Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti, Kazakistan Cumhuriyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Başkurdistan Cumhuriyeti, Tataristan, Tava Cumhuriyeti ve Yakutistan Bayrağı’dır.

Sitemizi ziyaret ederek veya iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek 17’ li veya 27’ li Eski Türk Bayrağı Seti İmalatı hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya özel tasarım ürünleriniz e-posta atabilirsiniz.