Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

ATATÜRK POSTERLERİ


Atatürk posteri kumaş üzerine Atatürk’ün resminin olduğu bayraklardır. Bu bayrak resmi ve özel günlerde Türk bayrağı ile yan yana binaların veya camların üzerine asılır. Bunun dışında Atatürk hayranlığı olan pek çok kişinin koleksiyonunda Atatürk posteri görmek mümkündür. Hazırlanan Atatürk bayrakları üzerinde Atatürk’ün farklı resimleri de kullanılabilir. Kimi bayraklar üzerinde sivil kıyafetleri ile çekilmiş fotoğrafları kullanılırken kimi bayraklar üzerinde ise başkomutan ve askeri kıyafet fotoğrafları kullanılır. Bu önemli bayrakların üretimi alanında başarılı firmalar tarafından yapılır. Atatürk bayrağı kurumların ve kişilerin istekleri üzerine hazırlanır. Kullanılacak alan belirtildikten sonra o alanın ölçüleri eşliğinde bayrak üretimine başlanır.

Atatürk Posteri

Atatürk posteri, Türk bayrağı üzerine Atatürk resminin baskısının kullanıldığı bayrak türüdür. Şanlı bayrağımızın ortaya çıkmasında Mustafa Kemal Atatürk’ün rolü son derece büyüktür. Çünkü bir kurtarıcı bir lider olarak Mustafa Kemal halkı ortak bir paydada birleştirmiş ve ülke topraklarının düşman işgalinden kurtarılmasını sağlamıştır. Büyük komutan sıfatıyla yönettiği savaşlar sırasında çok fazla şehit kanı akmıştır. Bu nedenle Türk bayrağı zorlu şartlar ve mücadeleler sonucu ortaya çıkmıştır. Bayrak bağımsızlığın sembolüdür ve Türk milletinin bağımsızlığında etkin rolü olan Mustafa Kemal ile bütünleşmiştir. Atatürk posteri hem ay yıldızın hem de Atatürk’ün resminin olduğu önemli bir bayrak modelidir. Ayrıca bu bayrak türünün farklı modelleri de bulunuyor.

Atatürk Posteri Kullanım Alanları

Türk bayrağı üretimini herkes yapamaz. Yapan firmalarda bayrağın ölçülerini dikkate alarak üretimlerini yaparlar. Türk bayrağı, Türk milleti için çok değerli bu nedenle her yerde gelişi güzel kullanılamaz. Türk bayrağı üzerine yerleştirilen Atatürk fotoğrafları resmi günlerde ve resmi kuruluşların açılış törenlerinde daha çok kullanılır. Ayrıca kumaş üzerine değil de kâğıtla yapılan Atatürk posterli Türk bayrakları da yine resmi törenler sırasında çokça kullanılan türdür.

Atatürk Posteri Yapımında Firma Seçimi

Atatürk posteri yapımında deneyimli firma ve iş yerlerinden yardım almakta yarar vardır. Çünkü Türk bayrağını herkes öyle rastgele yapamaz. Resmi yasalarda yer alan bazı prosedür ve kuralları bulunur. Firmamız bu konuda büyük bir ustalık ve özveriyle Atatürk posteri imalatı yapıyor. Yapılan Türk bayrakları üzerine Atatürk resmini de baskı yöntemi ile ekliyoruz. Türk bayrağının cetvelle belirlenen ay yıldız şekillerine uygun basımlar kullanıyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet veren grafik tasarım birimimiz alanında oldukça profesyonel bir çalışma ile ortaya kaliteli ürünlerin çıkmasını sağlıyorlar. Grafik tasarım birimimizden sonra görevi alanında iyi ve işini başarılı bir şekilde yapan baskı bölümü gelir. Baskı bölümü hata oluşturmadan bayrakların üretimlerini istenilen özelliklerde hazırlar. Firmamız isteğe bağlı olarak her türlü bayrak modeli üretimi yapıyor. Atatürk posteri konusunda da Atatürk’ün en sevilen sivil ve askeri fotoğraflarını tercih ediyoruz.

Atatürk Posteri Önemi

Atatürk dağılmakta ve yıkılmakta olan bir devleti ve milleti toparlayarak destansı bir başarı yazmıştır. Onun bu başarısı esaret altında bulunan tüm uluslara örnek olmuştur. Bu nedenle Atatürk denince akla şehit kanlarıyla sulanan al bayrak gelir. Al bayrağın ortaya çıkışını sağlayan başkumandan Mustafa kemal Atatürk Türk milleti için önemli bir kahraman ve liderdir. Çünkü bu lider yani Atatürk milli mücadelenin ve kurtuluş savaşının kazanılmasında silah arkadaşlarıyla beraber etkin rol oynamışlardır. Atatürk Türk bayrağı, Türk ulusu için büyük bir öneme sahiptir ve bu bayrak çoğu alanda bu şekilde dalgalanacaktır. Firmamız bu konuda büyük bir itina ile Türk bayrağı üzerine Atatürk resmini baskı yaparak üretimini yapıyor.

Atatürk Posteri Kumaşı

Atatürk posteri kumaşı olumsuz hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez bir özellikte üretilmiştir. Dış mekânlarda sorunsuz bir şekilde bu bayraklar kullanılabilir. Firmamız bu konuda parlak saten üzerine hazırladığı Türk bayrağı üzerine Atatürk resmini yerleştirmiştir. Böylece Atatürk posteri şanlı bir şekilde dalgalanır.