Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

KIRLANGIÇ BAYRAKLARI


Kırlangıç bayrak pek çok firma ve şirket için oldukça önemlidir ve hatta olmazsa olmaz eşyalardan biridir. Çünkü kırlangıç bayrağı sayesinde firmalar ve şirketler daha profesyonel ve daha kurumsal olarak görünüyorlar. Bu durum da firmaya gelen müşteriler ve firmaya giren vatandaşlar için büyük önem arz ediyor.

Kırlangıç bayrak fuar alanlarında, dış mekanlarda, firma içinde ve bahçesinde kullanılan ürünlerdir. Kullanım alanı oldukça yaygın olan kırlangıç bayrağı firmaların tanıtım ve reklamını en iyi şekilde yapabilme potansiyeline sahiptir.

Tanıtım ve reklam yaparken aynı zamanda bayrağın kullanıldığı alanın kurumsal bir kimlik kazanmasına da yardımcı olur. Özellikle hedef müşteri kitlesine hitap etmek açısından bu bayrak türleri oldukça akıllıca bir fikirdir. 

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

Kırlangıç bayrak ölçüleri kesinlikle standart ölçülerde değildir. Çünkü bayrak modelleri çeşitli salonlarda ve etkinliklerde kullanılır ve dolayısı ile her kişinin ölçü talebi farklıdır. Kırlangıç bayrağın kullanılacağı mekandaki yerden yüksekliği, bayrağın genişliği, boyutu ve uzunluğu gibi etkenler kırlangıç bayrağın ölçülerini belirlemeye yardımcı olur.

Örneğin bazı firmalar kırlangıç bayrağını yerden tavana kadar yaptırırken bazı firmalar orta ebatta bir kırlangıç bayrağı yaptırmayı tercih eder. Tabi yerden tavana kadar imal edildiği zaman fiyatlarda da otomatik artış gerçekleşir. 

Standart ölçüye yakın bir ölçüden bahsetmek gerekirse kürsülere asılan kırlangıç bayrağı modellerinden örnek verilebilir. Bunun sebebi ise kürsüler genelde birbirine yakın olduğu için bu alanlarda kullanılacak kırlangıç bayrağı ölçüleri de birbirine yakın olmalıdır.

Bu sektörde en fazla talep alınan kırlangıç bayrak ölçüleri ise 50*150 cm, 50*200 cm, 70*150 cm, 70*200 cm, 100*300 cm, 100*400 cm ve 100*500 cm olarak kayıtlara geçmiştir. Bu ölçüler tamamen mekana bağlı olarak farklılık gösterir. 

Kırlangıç Türk Bayrağı 

Kırlangıç Türk Bayrağına örnek ölçü vermek gerekirse 50*150, 50*200 cm, 75*200 cm, 100*200 cm, 100*300 cm, en çok talep görülen kırlangıç Türk Bayrağı ölçüleridir. Eğer firmanıza kırlangıç Türk Bayrağı yaptırmak istiyorsanız bu ölçüleri dikkate alabilirsiniz.