Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

KORTEJ BAYRAĞI


Kortej Bayrağı Nedir ?

Kortej bayrağı seri halde baskısı yapılmış ve kesime girmemiş Türk bayrağı rulosudur. Sıra sıra Ayyıldız basılan kortej bayrağı, Türk bayrağı ölçülerine bağlı kalarak orantılanır. Örnek vermek gerekirse, iki metre genişliğinde yüz metre uzunluğunda kortej bayrağı talep ederseniz, 2×3 mt Türk Bayrağı baz alınarak kortej bayrağındaki Ayyıldız sayısı ve orantısı belirlenir. Kortej bayrakları, yürüyüş bayrak veya uzun bayraklar denilebilir. Önemli günlerde ve yürüyüşlerde tercih edilen kortej bayrağı, her zaman ebat olarak da istenilen şekilde üretilir. 50 cm’den başlayarak 6 metreye kadar yüksekliği yapılabilir. Bu sebeple de ebat seçeneği oldukça geniş yelpazededir. Kortej bayrağı seri halde yapılarak kesime girmemiş bir bayrak türüdür. Bu sebeple de büyük ebatlarda üretim mümkündür. Birçok yürüyüş ve önemli günlerde taşınarak yürüyüşlerin en önemli detayıdır. Her zaman istenilen baskı kalitesinde üretim sağlayarak beklentileri en iyi şekilde hazırlamaktayız. Bu sebeple de kaliteli bir üretim ile satışlarımız yapılır. Yürüyüş bayrağı olarak da belirtilen kortej bayrağı seri üretim sebebi ile istenilen ebatlarda kesimi yapılır. Rulo uzunluğu 2000metreye kadar çıkabilir. Üretimde istenilen miktara göre değişim gösterir. Firmamız tarafından beklentileri karşılayan bir üretim mevuttur.

Kortej Bayrağı Nerede Kullanılır ?

Kortej bayrağı kullanım alanları yürüyüşler ve önemli günlerdir. Bu sebeple de tercih edilen bayrağın üretimde istenilen faktörleri karşılaması oldukça önemlidir. Her zaman toplantı, yürüyüş ve özel günleri kapsayan bir kullanım alanı mevcuttur. Bu sebeple de kortej bayrağı kullanım alanları oldukça geniştir. Kullanılan malzemeden üretim tekniklerine kadar birçok ayrıntıya dikkat edilir. Her zaman fark edilen kalite ile üretim aşamasında birçok detay önemlidir. Kortej bayrağı rulo olarak üretilir ve istenilen ebatta kesim yapılır. Aynı gün teslim ile müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Birçok firma tarafından ve belediye için sipariş talebi alınmaktadır. Hem kurumsal hem de devlet daireleri için tercih alanı oldukça geniştir. Kortej bayrağı tutma yerleri tarafından kişilerce tutulan bir bayrak türüdür. Popüler bayrak çeşitlerinden biri olarak tercih edilmeye devam eder.