Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

MASA BAYRAKLARI


Özel kurum ve kuruluşlarda belirli bir amacın yüzü olmak sebebiyle masa bayrağı kullanımına görmek mümkündür.  Bu bayrak türlerinin birçok farklı çeşidini görebilirsiniz. Özellikle belli bir alanda reklam yapabilmek için masa bayrağı kullanımı fazlaca tercih ediliyor.

Bu bayrak türleri özellikle resmi kuruluşlarda resmiyetin Bir nevi sembolü olduğu için çok fazla tercih edilir. Masaların üzerinde bulunacak şekilde boyutları ayarlanan bu bayrak türlerinin kumaşları polyester ve saten kumaşlardan yapılmaktadır.

Üzerlerine logoları veya yazılar ipek baskı veya dijital baskı teknikleri ile yapılmaktadır. Bayrak türleri tekli olarak, ikili veya üçlü olarak kullanılabilir. Genel olarak masa bayrağı direklere asılı olarak düzenlenir ve Masa üzerine kurulumu sağlayacak ayak kısmı yapılır.

Masa Bayrağı Üretimi Nasıl Yapılır?

Masa bayrağında kullanılan kumaş türü genel olarak saten olur diye bahsetmiştik. Bu bayraklarda kullanılan Saten kumaş çift kat olarak tercih edilir Çünkü bayrağın her iki yüzüne de baskı yapılması gerekiyor. Bu baskıların çift taraflı yapılabilmesi için kumaşın 2 kat kullanılması önemlidir.

Bu bayrakların kullanımı sırasında farklı direkler tercih edilebiliyor. Genel olarak çift direkt kullanımı tercih edilse de bazı alanlarda tek direkt kullanımı da tercih edilebilir.  

Masa bayrakları üretimi ile ilgili işlem yaptıracağınız zaman üretici firmanın kullanmış olduğu bütün malzemelerde kaliteyi tercih etmesine önem göstermelisiniz. Çünkü kaliteli bir nişane niteliğinde olan bayrak aynı zamanda firmanızın kalitesinin de bir göstergesi olacaktır.

Masa Bayrağı Ölçüleri

Masa bayrağı ölçüleri arasında en fazla kullanılanı 15 santime 22,5 santim ebadında yapılan bayrak türleridir. Bunun yanında 8 x 32 santim standart boyutlu olan bayrakların kullanımını da görebilmek mümkündür. Fakat bazı işletmeler ve şirketler bayrak tercihi yaparken ölçülerde farklı talepleri tercih edebilirler.

Üretim için başvuracağınız firmadan böyle bir talebi gerçekleştirerek farklı boyutlarda masa bayrakları üretimini de sağlayabilirsiniz. Yani masa bayrakları üretimi için başvuracağız firmanın her türlü üretime açık, gelişim konusunda başarılı ve Aslında yetenekli bir firma olması önemli bir ayrıntıdır.

Masa Üstü Bayrak

Masa üstü bayrak kullanımını en fazla tercih edilen alanlardan bir tanesi belediyeler ve kamu kuruluşları böyle. Ayrıca oteller, bazı firmalarda bu bayrakların kullanımla yer vermektedir. Dernek veya Vakıf gibi yerlerde de o alanın yüzü olabilmesi amacıyla masaüstü bayrak kullanımına yer veriliyor. Kurum veya kuruluşlar bu bayrak türlerini tercih ettikleri zaman genel olarak yönetim kısmının masalarında yer vermektedirler. 

Ayrıca büyük şirketlerde toplantı yapılacak olan masalarda da bu bayrakların kullanımını görebiliyoruz. Fuar veya tanıtım amacıyla yapılmış olan geniş kitlelerin katılmış olduğu organizasyonlarda da reklamı yapılmak istenen bölüm için masa bayrakları tercihi yapılıyor. Yurtdışı ayaklı olan yapılan bazı toplantı gibi veya tanıtım veya iş amaçlı konferanslarda da hangi ülkeden katıldığının anlaşılabilmesi için bu bayrak türünün kullanımını görebiliyoruz.

Masa Bayrakları Modelleri

Masa bayrakları üretilirken genel olarak belirli bir kalıp bulunmamaktadır. Boyut olarak ortalama genel bir Ebat kabul edilse bile her müşterinin talebine göre farklı üretimlerin gerçekleşebileceğini görebiliyoruz. Masa bayraklarının temelinde kullanılan bir ürün muhakkak Türk bayrağı olacak şekilde düzenleniyor.  

Firmalar kurumsal yapı da kendilerini ifade eden bayrağın yanına Türk bayrağını yerleştirerek bir simge oluşturabiliyorlar.

Birçok alanda T tipi olarak ifade edilen masa bayrağı kullanımlı görebilmeniz mümkündür. Diğer yaygın olarak kullanılan bu bayrak türlerinden bir tanesi de L tipi olarak adlandırılan bayrak türüdür. Her iki bayrak tipinde de 15 santime 22,5 santim ölçüler tercih edilebilir. Fakat özel durumlarda bu boyutlarda değişiklik gösterebilmek mümkündür.

Masa Bayrağı Fiyatları

Firmanız için masa bayrakları tercihi yapacağınız zaman araştırmalarınız arasında masa bayrağı fiyatları konusu temel öge oluşturabilir. Burada tercih edeceğiniz firmanın kaliteden ödün vermeden uygun fiyata üretim yapabilecek bir firma olmasına özen göstermeniz gerekir.

Hem ürün çeşitliliği açısından zengin bir ürün yelpazesine sahip olan hem de uygun fiyata üretim yapan farklı firmalar bulunabilir. Bayraklar üzerine eklenecek farklı aksesuarlar ile fiyatlar değişkenlik gösterdiği için yapacağınız anlaşma ile bu konuda maliyeti çok fazla yükseltmeden çözüme kavuşabilmeniz mümkün olabilir.