Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

SOPALI BAYRAKLAR


Özellikle bayramlarda görmeye alıştığımız ve bayram coşkularının vazgeçilmez araçları olan sopalı bayraklar, aynı zamanda devlet törenlerinde, resmi misafir karşılamada ve resmi kurumları süslemede en çok kullanılan tören malzemeleridir. Sopalı bayrak dış hava koşullarına dayanıklıdır. Yıkanıp, ütülenebilir. Sopalı bayrağın uçkur kısmı sopaya uygun olarak dikilmiştir.

Sopalı Bayrak İmalatı Nasıl Yapılır?

Öncelikle sopalı bayrak sayısı belirlenir ve basılacak çalışma hazırlanır. Sonrasında baskıya uygun kumaş hazırlanır (genelde raşel kumaş kullanılır). Baskı işlemi bittikten sonra 200-230 derecede özel fikse işleminden geçirilir.

Baskı işlemi tamamlanan bayrağın özenle ve dikkatli bir şekilde tek tek olmak üzere sıcak kesimi yapılır. Sayısı ve ölçüleri kaç olursa olsun kesinlikle toplu olarak kesim yapılım bayrağın modeli ve tasarımı definasyona uğratılmaz.

Kesim işleminden sonra kenarlarına uygun fitil dikilerek güçlendirme yapılır. Bayrağın ölçüsüne göre dizayn edilmiş özel kırılmaz ve esnek sopa fitilden geçirilir, tek tek sarılır ve 25’er adet olarak paketlenir.