Ankara'da bayrakçı, Bayrakçılar Ankara, Bayrak ankara, Bayrak imalatçıları,Bayrak imalatçısı,Yelken bayrak ankara,Bayrakçı ankara,Bayrakcilar,Bayrak üreticileri,Dünya bayrak,Ulus bayrakçı,Bayrakçı,Ankara'da bayrakçilar,İzmir bayrakcisi,Antalya bayrak,Ankara'da makam bayrak imalatı,Makam bayrağı ankara,Yelken bayrak ankara,Ankara bayrak,Bayrak ankara,Ukrayna bayragi,Romanya bayrağı,Özbekistan bayrağı ankara,Masa bayrağı ankara,Masa bayrağı,Makam bayrak direği,Ankara dünya bsyrak,Ankara bayrak direk imalatı,Atatürk büstü,Atatürk maskı,Bayrak direkçisi,Ankara'da Atatürk büstüRomanya bayrağı,Azerbaycan bayrağı,Bayrak satışı, Seçim Afişleri, Gönder Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Hatıra Bayrakları,  Büstler Ve Masklar, Grev Önlüğü, Atatürk Posterleri, Roll Up Bayraklar, Yelken Bayraklar, İpe Dizili Bayraklar, 17'li Türk Devletleri Seti, Lider Posterleri, Aday Posterleri, Cephe Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Oto Fors Direği, Afişler, Kortej Bayrağı, Rozetler, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı, Atatürk Posterleri, Atatürk Büstü, Atatürk Maskı

YELKEN BAYRAKLAR


Yelken bayrak kullanım alanı geniş bir özellikte olan bayrak türüdür. Bu bayrak daha çok tanıtım yapmak ve firmaların hazırladığı kampanyaları müşterilere sunmak gibi amaçlarla kullanılır. bayrağın dik durasını sağlayan plastik bir dubası bulunur. Daha çok işletmelerin ve firmaların dış mekânlarında kullanılan bu yelken bayrak olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle istenilen durumlarda yıkanabilme özelliğine sahiptir.

Kullanışlı ve şık yapıları ile yelken bayrağı kullanıldıkları firmaların yüzü olarak tercih edilir. Firmamız yelken bayrağı üretimi konusunda sektörün öncü firmaları arasında ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet veriyor. Hazırladığımız bayrak modelleri arasında yer alan yelken bayrağı istenilen renk ve modelde hazırlanır.

Yelken Bayrağı İmalatı

Yelken bayrak imalatı konusunda hizmet veren birçok firma bulunur. Bu nedenle yelken bayrağı yaptırmak isteyenlerin bu konuda firma seçimine dikkat etmesi gerekir. Bazı firmalar ucuz ürün hazırlamak adına kaliteden taviz vererek üretimler yapıyorlar.

Hazırlanan bayraklar içerisine daha çok kimyasal katkı maddeleri katarak üretimlerini yapıyorlar. Böyle zamanlarda dışarıda kullanılan bir yelken bayrağı yağmurlu havalarda hemen solmaya ve renk atmaya başlıyor.

Yelken Bayrak Ölçüleri

Yelken bayrak ölçüleri genellikle standart kalıplar şeklinde belirlenmiştir. Fakat kimi zaman istenilen farklı ölçülerde bulunabilir. Yelken bayrağı ölçüleri 70 x 300 cm olarak üretiliyor. Firmamız bu ölçüleri esas alarak ürünlerini hazırlıyor.

Firmamız tarafından hazırlanan bayraklar rüzgârın etkisiyle etrafında dönebilme özelliğine sahiptir. Bayrağın her iki kısmında kaliteli baskı sistemleri kullanılır. Üzerine yapılacak baskıyı müşterilerimiz belirliyor ve grafik tasarımcılarımız ise istenilen özellikte tasarımlar hazırlıyor.

Kullanıldığı alana renk ve görsellik katan yelken bayrağı kimi zaman reklam bayrağı olarak da bilinirler. Çoğu zaman dış alanlarda kullanılan yelken bayrağı kullanım olarak iç alanlarda da kullanmaya elverişli ürünlerdir.

Yelken Bayrağı Kullanım Alanları

Yelken bayrağı yapısı ve görselliği ile iç ve dış mekân alanlarında başarılı bir şekilde kullanılan bayrak türüdür. Fakat bu bayrağın kullanılmasının en büyük amacı firmaların ve işletmelerin ya da orta halli iş yerlerinin tanıtım ve reklamlarında kullanılan bir ürün olmasıdır. Çok özellikli yapılarından dolayı yelken bayrağı kullanım alanları oldukça geniştir. 

Bu yerler, iş yerleri, otel gibi işletmeler, ürün tanıtımları sırasında fuar alanlarında, yeni açılan işletmelerin tanıtımlarında, petrol istasyonları, konferans verilen salonlarda, restoran önlerinde, plajlarda, eczane önlerinde, kuaför önlerinde ve daha birçok işletmenin önünde bu bayrakları görmek mümkündür.

Yelken bayrağın en geniş kullanım yeri ise iletişim merkezlerinin isimleri ve kampanyaları sırasında en çok bu bayrak türünü tercih etmeleridir. 

Neredeyse her operatör merkezi bu reklam ürününü kullanıyor. Firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda kullanım alanlarının özelliklerine uygun yelken bayrağı üretimi gerçekleştiriyor. Ayrıca yelken bayrak fiyatları konusunda müşterilerine her türlü kolaylığı sağlıyor. Yelken bayrak ölçüleri standart ölçülerde hazırladığımız gibi özel ölçülerde de üretim yapıyoruz.